Energotest sp. z o.o. polska firma inżynierska realizująca usługi i dostarczająca produkty z obszaru automatyki elektroenergetycznej. Od 05.02.2021 będą częścią grupy SPIE, europejskiego lidera usług multitechnicznych w obszarze energetyki i łączności, zatrudniającego w 2019r. 46.400 pracowników. W związku rozwojem oferty poszukujemy osoby odpowiedzialnej za rozwój sprzedaży naszych produktów i usług na terenie Polski północno-wschodniej.

Miejsce pracy: Home Office / Centrala — Gliwice / Biuro realizacji — Dobrzewino koło Gdańska

Obowiązki:

Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami firmy w rejonie Polski północo-wschodniej:

W pierwszej kolejności w zakresie rynku dystrybucji energii: wszystkie oddziały PGE Dystrybucja oraz ENERGA Operator, lokalne biura projektowe, lokalni realizatorzy GRI działający na rzecz PGE Dystrybucja i ENERGA.

W drugiej kolejności, przemysł i elektrownie

Prowadzenie działań mających na celu rozpoznanie potrzeb klienta i dopasowania oferty Energotestu do tych potrzeb

Prezentowanie oferty firmy w zakresie kilkunastu specjalizowanych produktów oraz kilku zaawansowanych systemów (system bilansowania i utrzymania zakładu przemysłowego w pracy wydzielonej, elementy systemu FDIR dla dystrybucji, elementy systemów zarządzania mikrosieciami)

Wymagania:

doświadczenie w pracy samodzielnej

doświadczenie w sprzedaży

doświadczenie techniczne w obszarze automatyki elektroenergetycznej

wysoka komunikatywność

znajomość języka angielskiego

wysoka motywacja

prawo jazdy kat.B

aktualne kontakty na interesującym nas rynku, będą dodatkowych atutem

Oferujemy:

ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

samochód służbowy

atrakcyjne wynagrodzenie

interesujący pakiet benefitów

udział w rozwoju rynkowym innowacyjnych rozwiązań

Osoby spełniające kryteria i będące zainteresowane zatrudnieniem zapraszamy do przesłania aplikacji (cv, list motywacyjny) na adres e-mail: rekrutacja@energotest.com.pl

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez ENERGOTEST Sp. z o. o.

Administratorem danych jest ENERGOTEST Sp. z o. o. w Gliwicach, ul. Chorzowska 44 B. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ENERGOTEST Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji.”